Запорізький багатопрофільний ліцей №99

Запорізький багатопрофільний ліцей №99​

Ми робимо не все, але все, що ми робимо, - намагаємося зробити добре!

Охорона здоров'я

Імунопрофілактика та просвітницька робота серед батьків

 

Шановні батьки! Нагадуємо Вам про необхідність проведення обов’язкових профілактичних щеплень і забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення.

  1. Повідомляємо вам, що всі щеплення, які отримує дитина, фіксуються в амбулаторній карті (форма № 112/о) та в карті профілактичних щеплень (форма № 063/о). Ці документи знаходяться в амбулаторії центру первинної медико-санітарної допомоги за місцем спостереження дитини. Батьки можуть отримати копію карти профілактичних щеплень по формі № 063/о разом з довідкою про стан здоров’я дитини для надання їх до дитячого садка або загальноосвітнього навчального закладу. У разі втрати карти профілактичних щеплень батькам необхідно звернутися до дільничного педіатра або до сімейного лікаря, з яким укладено декларацію, і  карту профілактичних щеплень буде поновлено. 
  2. Інформуємо Вас про необхідність дотримання вимог ст. 12 «Профілактичні щеплення» та ст.15 «Запобігання інфекційним ст. 15 «Запобігання інфекційним захворюванням у дитячих закладах» захворюванням у дитячих закладах» Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» та ст. 27 «Профілактичні щеплення» Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення».