Запорізький багатопрофільний ліцей №99

Запорізький багатопрофільний ліцей №99​

Ми робимо не все, але все, що ми робимо, - намагаємося зробити добре!

Учням

Список дітей, які зараховані до першого класуЗапорізького багатопрофільного ліцею №99на 2023-2024 н.р

АбрамовАнтоненкоБахіркінаБілоусоваБогуславськийБоровикВащукВласовВосьмерикГончаренкоГранченкоДодоноваДьомінЖалоЖурбаЗахаровЗемськовКиреєвКлюєваКоваленкоКовальКозиряцькаКорольКосенкоКушнєровКушнєровЛаврушинаЛебідьЛеньовЛепехаЛяшенкоМалафєєваМаличаМарценюкМертарчанНазіровПанамаренкоПетелькоПлотніковПоліщукПономаренкоПуховаРоманикСавіновСагаченкоСадовніковСаламатінаСидороваСимоненкоСінькоСопінаСотніковСоцСтоянСушиловТрошинФедькоФенякФілоновХотюнЦветковаЧерненкоШаповаловаЮр’єваЮрченко Шановні батьки!Зустріч з класоводами відбудетьсяпісля закінчення другої хвиліприйому документів до 1 класу (серпень)

Список дітей, які зараховані до першого класуЗапорізького багатопрофільного ліцею №99на 2023-2024 н.р Читати далі »

Вітання 1-Б класу з перемогою у пілотному проєкті з математики “EDUTEN Finland Math”

Вітаємо учнів 1-Б класу ліцею №99 із неймовірними успіхами у вивченні математики на цифровій платформі Eduten (Фінляндія) та отриманням звання “Найактивніший клас у 2022-2023н.р.” у Міжнародному освітньому проекті громадської організації “STEM-освіта України.” Ми робимо не все, але все, що ми робимо, ми робимо якісно!

Вітання 1-Б класу з перемогою у пілотному проєкті з математики “EDUTEN Finland Math” Читати далі »

День знань

Друзі! День 1 вересня завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і водночас нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Бажаємо усім вам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Нехай ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів

День знань Читати далі »

Списки 5х класів

Список учнів 5-А класу Класний керівник: Педенко Олена Анатоліївна Анісімова К. Ахінько І. Бабин М. Булана З. Витвицький Д. Волобуєв Є. Воробйов Д. Горуненко А. Гусак Г. Долматов І. Іщенко М. Коваленко М. Коробов Д. Крапивка Є. Медвідь І. Миронова С. Младенов І. Муха А. Ногаєць О. Остроконь М. Плавшуда К. Плечун О. Притула Д.

Списки 5х класів Читати далі »

День відкритих дверей

Випускників запрошують на День відкритих дверей у «Запорізькій політехніці». У вищих навчальних закладах нашого міста триває вступна кампанія. Для зручності абітурієнтів виші проводять ознайомчі заходи, на яких вступники можуть отримати всю необхідну інформацію. Цієї суботи, 16 липня, випускників 11-х класів та коледжів запрошує «Запорізька політехніка». День відкритих дверей проводитиметься онлайн у режимі Zoom-конференції. Початок об

День відкритих дверей Читати далі »

ІІІ Всеукраїнський етап МАН

Вітаємо учасників ІІІ Всеукраїнського етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт! Вітаємо наших переможців: Бакута Дарина 10-А – 2 місце, Марченко Єлизавета 9-А – 3 місце, Нікольська Варвара 10-А – 3 місце (Філософія та суспільствознавство. Філософія) Докладніше за посиланням….

ІІІ Всеукраїнський етап МАН Читати далі »