Запорізький багатопрофільний ліцей №99

Запорізький багатопрофільний ліцей №99​

Ми робимо не все, але все, що ми робимо, - намагаємося зробити добре!

Профорієнтація

Наразі, коли наша країна переживає нелегкі часи, професія поліцейського є особливо актуальною серед молоді!💯👮

Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ запрошує на навчання за спеціальностями «Право» та «Правоохоронна діяльність» усіх бажаючих! Ми забезпечимо підготовку слідчих, оперуповноважених, дільничних офіцерів, інспекторів сектору превенції та дозвільної системи.

✔️Після зарахування першокурсник автоматично отримує статус особи, яка перебуває на спецобліку, тобто не підлягає призову під час мобілізації.
✔️Наші вступники перебувають на повному державному забезпеченні та гарантовано працевлаштовуються після випуску.

Тож, якщо честь і справедливість для тебе понад усе, обирай професію правоохоронця: вступай до ДДУВС!

✍️На офіційному вебпорталі https://osvita.np.gov.ua/ з 1 листопада починається реєстрація для вступу за державним замовленням до ДДУВС.

💻Більше інформації – на сайті університету: https://dduvs.in.ua/dlya-vstupnikiv/.

Презентаційний відеоролик про ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції: https://www.youtube.com/watch?v=w1BT99vFGe4.

Більше про практичні навички, які отримують курсанти факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції: https://www.youtube.com/watch?v=xljGkDpoveI.

Більше про практичний досвід, який здобувають курсанти факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності: https://www.youtube.com/watch?v=TRz4MAIFZQs.